Lista uczniów przyjętych do klasy pierwszej znajduje się w sekretariacie szkoły.
W związku ze zmieniającą się liczbą uczniów ostateczny podział na klasy nastąpi w dniu 30 sierpnia o godzinie 17:00.

Pracownicy szkoły •PDF• •Drukuj• •Email•
•Wpisany przez Administrator•   
••wtorek•, 24 •września• 2013 14:32•

Dyrekcja szkoły

Dyrektor Szkoły
mgr Trytek Agnieszka - nauczyciel historii i społeczeństwa

Zastępcy:
mgr Walas Iwona - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Widomska Ewa - nauczyciel matematyki

Nauczyciele

mgr Banasiak-Wiśniewska Agnieszka - Język polski

mgr Beksiak Ryszard - Język polski

mgr Bielecka Anna - Edukacja przedszkolna

mgr Boliński Grzegorz - Zajęcia komputerowe

mgr Boryński Ryszard - Wychowanie fizyczne

mgr Bratkowska Regina - Język polski

mgr Bratkowski Robert - Wychowanie fizyczne

mgr Bucior Andrzej - Przyroda

mgr Bucior Elżbieta - Biblioteka

mgr Chmiel Grażyna - Edukacja przedszkolna

mgr Chmiel Maria - Edukacja wczesnoszkolna

mgr Ciupak Małgorzata - Religia

mgr Czajkowski Zbigniew - Wychowanie fizyczne

mgr Czerniak Elżbieta - Edukacja wczesnoszkolna

mgr Ćwiek Krystyna - Przyroda

mgr Dubiel Jacek - Muzyka /Wychowanie fizyczne

mgr Fac Małgorzata - Edukacja przedszkolna

mgr Flis Jadwiga - Przyroda

mgr Gałus Beata - Matematyka /Zajęcia komputerowe

ks. mgr Gubernat Maciej - Religia

Hyła Bernarda - Edukacja wczesnoszkolna

mgr Jakubiec Andrzej - Wychowanie fizyczne

mgr Jargiło Dorota- Przyroda

mgr Jarosz Joanna - Biblioteka /Edukacja wczesnoszkolna

mgr Kałamajka- Krzosek Justyna - Język angielski

mgr Kapica Bożena - Język polski

mgr Kaproń Grażyna - Edukacja wczesnoszkolna

mgr Kierepka Teresa - Edukacja wczesnoszkolna

mgr Kiszka Zbigniew - Zajęcia techniczne

mgr Kokoszka Andrzej - Nauczyciel wspomagający

mgr Kokoszka Iwona - Język angielski

mgr Kowal Joanna - Religia / Wychowawca świetlicy

mgr Kraj Małgorzata - Matematyka /Zajęcia komputerowe

mgr Krzos Iwona - Język angielski

mgr Kulpa Joanna - Historia i społeczeństwo

mgr Kulpa Włodzimierz - Wychowanie fizyczne

mgr Kuśmierczyk Grażyna - Kierownik świetlicy

mgr Kuźnicka Ala - Edukacja wczesnoszkolna

mgr Kwiecień Anna - Edukacja wczesnoszkolna

mgr Lachawiec Katarzyna - Edukacja wczesnoszkolna

mgr Lalik Joanna - Edukacja wczesnoszkolna

mgr Lasek Irena - Edukacja wczesnoszkolna

mgr Leśniak-Skakuj Monika - Język angielski

mgr Maiło Teresa - Edukacja wczesnoszkolna

mgr Małek Katarzyna - Matematyka

mgr Matysek Bożena - Edukacja przedszkolna

mgr Orzeł Katarzyna - Matematyka

mgr Paleń Iwona -Edukacja przedszkolna

mgr Pietraszuk Dorota - Edukacja wczesnoszkolna

mgr Sadecka Marzena - Wychowanie fizyczne

mgr Serafin Agnieszka - Język angielski

mgr Sołtys Wioletta - Język polski

mgr Spychała Ewa - Logopeda

mgr Stolarz Marzena - Edukacja wczesnoszkolna

mgr Styk Dorota - Edukacja wczesnoszkolna / Matematyka

mgr Sydor-Burda Aneta - Język polski

mgr Tatar Izydora - Edukacja przedszkolna

mgr Turos Maria - Religia

mgr Tyra Jadwiga - Religia

mgr Wiechnik Adam - Muzyka / Wychowanie fizyczne

mgr Wieleba Justyna - Edukacja wczesnoszkolna

mgr Wojtan Iwona - Pedagog szkolny

mgr Wójcik Stefania - Plastyka

mgr Ziółkowska Irena - Pedagog szkolny

mgr Żytko Anna - Edukacja wczesnoszkolna

Pracownicy administracyjni

Łukasiewicz Zofia
Majkowski Ryszard
Tylus Monika

Obsługa

Abram Stanisława
Bartoszek Krzysztof
Brodzisz Jolanta

Bzdyrak Teodozja
Ciupak Danuta
Ciupak Wiesława
Flis Krystyna
Gzik Elżbieta
Kania Czesława
Kędra Bronisław
Kędra Krystyna
Kuśmierczyk Andrzej
Kuźnicka Dorota
Lepiejza Mirosława
Paterek Wiesława
Startek Teresa
Szpyra Ewa
Tomiło Teodozja
Zarębska Agnieszka

•Poprawiony: ••wtorek•, 16 •sierpnia• 2016 18:55••