Lista uczniów przyjętych do klasy pierwszej znajduje się w sekretariacie szkoły.
W związku ze zmieniającą się liczbą uczniów ostateczny podział na klasy nastąpi w dniu 30 sierpnia o godzinie 17:00.

Współpraca polsko-duńska w naszej szkole – ciąg dalszy •PDF• •Drukuj• •Email•
•Wpisany przez Agnieszka Serafin, Monika Leśniak-Skakuj, Katarzyna Małek•   
••poniedziałek•, 26 •stycznia• 2015 22:22•


Uczniowie Szkolnego Klubu Europejskiego kontynuują projekt „Let me know about you”, polegający na współpracy ze szkołą w Danii w ramach programu eTwinning.

 

 Grupy uczniów w Polsce i w Danii wymieniły listy powitalne od całej grupy. Następnie każdemu z uczniów przypisano przyjaciela korespondencyjnego w Danii i pary wymieniły się listami na temat swoich zainteresowań.

W grudniu członkowie SKE postanowili opowiedzieć kolegom w Danii o tradycjach bożonarodzeniowych w Polsce. Wysłali do nich własnoręcznie przygotowane kartki z życzeniami bożonarodzeniowymi oraz plakaty o polskich zwyczajach świątecznych. Przygotowali również prezentację multimedialną i film o sposobach spędzania Bożego Narodzenia w Polsce. Prace zostały przygotowane w j. angielskim, dzięki czemu członkowie Klubu mogli wykorzystać swoje umiejętności językowe w praktyce.

Czekamy teraz na odpowiedź z Danii. Oczywiście nie czekamy bezczynnieŚmiech. W międzyczasie zaczęliśmy wyszukiwać informacje w j. angielskim na temat ciekawych miejsc w pobliżu naszego miasta. Zebrane informacje posłużą do przygotowania prezentacji multimedialnej na temat Janowa Lubelskiego i okolic.

•Poprawiony: ••wtorek•, 27 •stycznia• 2015 14:04••