Lista uczniów przyjętych do klasy pierwszej znajduje się w sekretariacie szkoły.
W związku ze zmieniającą się liczbą uczniów ostateczny podział na klasy nastąpi w dniu 30 sierpnia o godzinie 17:00.

Z życzeniami w Domu Pomocy Społecznej •PDF• •Drukuj• •Email•
•Wpisany przez Katarzyna Lachawiec•   
••piątek•, 01 •kwietnia• 2016 20:08•

Święta Wielkanocne  w Domu Pomocy Społecznej ,,Barka” w Janowie Lubelskim to czas, w którym pracownicy starają się tworzyć autentyczną świąteczną atmosferę swoim podopiecznym. Miły, świąteczny wystrój pokoi jest również zasługą uczniów klas I-III z naszej szkoły.

Jak co roku, tuż przed Świętami Wielkanocnymi  Mały Samorząd Uczniowski ogłasza wśród uczniów klas młodszych zbiórkę samodzielnie wykonanych stroików oraz kartek świątecznych. Również w tym roku udało się zebrać pokaźną liczbę upominków.

Nasze podarunki wraz ze świątecznymi życzeniami, w imieniu dyrekcji, nauczycieli i uczniów naszej szkoły  wywołały dużo radości i uśmiechu na twarzach mieszkańców DPS.

Opiekunowie Małego Samorządu: Anna Żytko, Ala Kuźnicka•Poprawiony: ••piątek•, 01 •kwietnia• 2016 20:10••