Lista uczniów przyjętych do klasy pierwszej znajduje się w sekretariacie szkoły.
W związku ze zmieniającą się liczbą uczniów ostateczny podział na klasy nastąpi w dniu 30 sierpnia o godzinie 17:00.

Dzień Otwarty Szkoły •PDF• •Drukuj• •Email•
•Wpisany przez Iwona Walas•   
••wtorek•, 07 •czerwca• 2016 11:42•

Dnia 8 czerwca 2016r. odbył się – jak co roku – Dzień Otwarty Szkoły. Na spotkanie przybyły przedszkolaki, które od września przyszłego roku szkolnego rozpoczną naukę w klasach zerowych i pierwszych w naszej szkole. Pięciolatki i sześciolatki wraz ze swoimi wychowawczyniami miały okazję zwiedzić szkołę, zapoznać się z miejscami, w których po wakacjach będą spędzać czas na nauce i zabawie. Odwiedziły sale lekcyjne, szatnie, świetlicę, stołówkę oraz bibliotekę szkolną.

Zanim jednak odbyły „wycieczkę” po szkole, mogły obejrzeć występy i pokazy przygotowane dla nich przez naszych uczniów.

Spotkanie z przedszkolakami i ich opiekunami rozpoczęła Pani Dyrektor Monika Leśniak-Skakuj, która serdecznie przywitała przybyłych gości. Następnie dzieci obejrzały przedstawienie o Czerwonym Kapturku i jego przyjaciołach, przygotowane przez uczniów klasy IIIc, pod kierunkiem P. Anny Bieleckiej. Po przedstawieniu, które przedszkolakom bardzo się podobało, wystąpili: Łucja Sulowskia z kl. IIIc i Paweł Robak z kl. IIIa, którzy zatańczyli cztery tańce towarzyskie przygotowane przez instruktora tańca z Janowskiego Ośrodka Kultury, gdzie uczniowie ci uczęszczają na zajęcia taneczne. Były to: walc wiedeński, samba, rumba i cha-cha. Na koniec wystąpiły czirliderki z klas szóstych, prowadzone przez P. Marzenę Sadecką i P. Roberta Bratkowskiego.

Po części artystycznej i spacerze po szkole, dzieci zostały zaproszone na mały poczęstunek, po czym uczestniczyły w zajęciach plastycznych. Przy pięknej, słonecznej pogodzie mogły dać upust swojej wyobraźni wykonując rysunki kolorową kredą na boisku szkolnym. Ok. godziny 11-tej dzieci, po pożegnaniu ich przez Panią Dyrektor i otrzymaniu skromnych upominków, wróciły do swoich przedszkoli.

Mamy nadzieję, że chwile spędzone w naszej szkole zachęciły przedszkolaków do powrotu w jej mury – już jako uczniowie – we wrześniu.

A my zapraszamy na kolejny Dzień Otwarty Szkoły za rok.

•Poprawiony: ••środa•, 08 •czerwca• 2016 13:33••