Lista uczniów przyjętych do klasy pierwszej znajduje się w sekretariacie szkoły.
W związku ze zmieniającą się liczbą uczniów ostateczny podział na klasy nastąpi w dniu 30 sierpnia o godzinie 17:00.

Teatr Bajarka w naszej szkole •PDF• •Drukuj• •Email•
•Wpisany przez Iwona Walas•   
••czwartek•, 16 •czerwca• 2016 15:27•

Dnia 13 czerwca 2016 roku do naszej szkoły zawitał TEATR BAJARKA reprezentujący KLUB SUPER BABCI I SUPER DZIADKA w Lublinie z przestawieniem pt. „Legenda o Smoku Wawelskim” (wg tekstu Wandy Chotomskiej w reżyserii Lucyny Szabłowskiej). W skład zespołu wchodzą urocze osoby, które w sposób interesujący i ciepły wprowadziły dzieci w magiczny świat legend pełen treści dydaktycznych i wychowawczych. Całość wzbogacona została przez scenografię, stroje i kukiełki, wykonane własnoręcznie przez członków zespołu. Dzieci, nauczyciele oraz obecni rodzice i dziadkowie naszych uczniów byli zauroczeni pięknie przygotowanym spektaklem oraz zaangażowaniem osobistym naszych gości.

Opracowanie: Ala Kuźnicka, Marzena Stolarz