Lista uczniów przyjętych do klasy pierwszej znajduje się w sekretariacie szkoły.
W związku ze zmieniającą się liczbą uczniów ostateczny podział na klasy nastąpi w dniu 30 sierpnia o godzinie 17:00.

Wyniki konkursów matematycznych •PDF• •Drukuj• •Email•
•Wpisany przez Iwona Walas•   
••czwartek•, 23 •czerwca• 2016 17:39•

Laureaci konkursu matematycznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty

13 maja 2016 roku w auli Stefana Kardynała Wyszyńskiego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II odbyła się uroczysta Gala, podczas której laureaci konkursów, nauczyciele przygotowujący uczniów oraz dyrektorzy szkół z województwa lubelskiego  otrzymali dyplomy, gratulacje i podziękowania z rąk Lubelskiego Kuratora Oświaty - Pani Teresy Misiuk i dyrektora LSCDN Pana Andrzeja Zielińskiego.

Naszą szkołę na gali reprezentowało dwóch uczniów: Jakub Moskal z klasy VI a oraz Mikołaj Kiszka z klasy VI e – laureaci konkursu matematycznego wraz z nauczycielami p. Dorotą Styk i p. Ewą Widomską oraz p. dyrektor Monik Leśniak – Skakuj.

Uczniom i nauczycielom serdecznie gratulujemy.

Laureaci konkursu matematycznego ,,Szpak” organizowanego przez Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Oddział w Zamościu

W dniu 15.06.2016 r. uczniowie naszej szkoły mieli przyjemność uczestniczyć w uroczystym podsumowaniu konkursu matematycznego ,,Szpak”, które odbyło się w – I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Zamoyskiego w Zamościu. Podczas tego spotkania zostały wręczone dyplomy i nagrody laureatom wyżej wymienionego konkursu. Tytuł laureata w roku szkolnym 2015/2016 zdobyli:

  1. Agata Tyra kl. 4a
  2. Antoni Rosiński kl. 4b
  3. Karol Sawicki kl. 4d
  4. Jakub Moskal kl. 6a
  5. Mikołaj Kiszka kl.6e

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

Tekst, foto: Ewa Widomska, Katarzyna Orzeł

•Poprawiony: ••środa•, 29 •czerwca• 2016 09:06••