Lista uczniów przyjętych do klasy pierwszej znajduje się w sekretariacie szkoły.
W związku ze zmieniającą się liczbą uczniów ostateczny podział na klasy nastąpi w dniu 30 sierpnia o godzinie 17:00.

Nasze sukcesy rok szkolny 2013/2014
Krąg Młodych Talentów 2013/14 •PDF• •Drukuj• •Email•
•Wpisany przez Dorota Jargiło•   
••wtorek•, 09 •września• 2014 18:14•

Podobnie jak w poprzednich latach w naszej szkole realizowano Szkolny system wspierania uzdolnień uczniów. Uzdolnieni uczniowie pracowali w kołach zainteresowań, gdzie  przygotowywali się do konkursów wiedzy, artystycznych i zawodów sportowych.  W roku szkolnym 2013/14 do Kręgu Młodych Talentów przyjęto następujących uzdolnionych uczniów:

Klasa Va: Bartyzel Bartosz, Bartyzel Paulina, Cedro Oliwia, Duma Klaudia, Flis Julia, Flis Klaudia, Hołownia Weronika, Sowa Krystian

Klasa V b: Gorzelewska  Karolina, Hulak Piotr , Łukasik Izabela, Sosnówka  Karol, Stanicka Amelia, Stolarek Wiktoria, Szczecki Jacek, Szmidt  Aleksandra, Wołoszyn  Patrycja, ZielonkaKacper

Klasa V c: Biernat Damian, Brytan Adam, Kuśmierczyk Natalia, Martyna Mateusz, Oleszko Adam, Wołoszyn Jakub   

Klasa V d: Kowal Bartłomiej, Lenart Alicja, Pustelnik Patrycja, Sawicka Blanka, Tylus Bartłomiej, Woźnica Agata

Klasa V e: Dąbek Kacper, Graboś Karolina, Machulak Adrianna, Majkowska Natalia, Małek Aleksandra, Wilk Zuzanna

Klasa IV a: Malinowski Maciej, Moskal Jakub     

Klasa IV b: Bielak Barbara, Fijałkowski Dawid, Kaproń Michał, Kotwica Krystian   

Klasa IV c: Kamińska Nikola, Małek Julia         

Klasa IV d: Drzazga Agata, Kufera Magdalena, Moskal Michał , Pąk Maria, Strąk Izabela

Klasa IV e: Kalita Hanna, Kiszka Mikołaj, Pituch Pola

Klasa II a: Wiktoria Moskal, Antoni Rosiński

Klasa I c: Agnieszka Flis

Gratulujemy Uśmiech

•Poprawiony: ••wtorek•, 28 •października• 2014 13:48••
 
Ważne wydarzenia i sukcesy szkoły w 2013 r. •PDF• •Drukuj• •Email•
•Wpisany przez Dorota Jargiło•   
••wtorek•, 24 •września• 2013 11:59•

Ważne wydarzenia i sukcesy szkoły w II półroczu roku szkolnego 2012/13 i I półroczu roku szkolnego 2013 /14 Śmiech

1.    Funkcjonowanie dwóch klas sportowych o profilu lekkoatletycznym

Klasy sportowe są prowadzone przez:  p. M. Sadecką i p. W. Kulpę( V b) oraz p. Z. Czajkowskiego i p. R. Bratkowskiego( IV b).  W obu klasach  realizowany jest autorski „Program szkolenia sportowego dla klasy sportowej ze wstępnym ogólnorozwojowym przygotowaniem lekkoatletycznym uzupełnionym innymi dyscyplinami”, opracowany przez p. M. Sadecką i p. W. Kulpę.

•Poprawiony: ••niedziela•, 08 •czerwca• 2014 10:34••
•Więcej…•