Lista uczniów przyjętych do klasy pierwszej znajduje się w sekretariacie szkoły.
W związku ze zmieniającą się liczbą uczniów ostateczny podział na klasy nastąpi w dniu 30 sierpnia o godzinie 17:00.

Nasze sukcesy rok szkolny 2014/2015
Osiągnięcia w roku szkolnym 2014/2015 •PDF• •Drukuj• •Email•
•Wpisany przez Justyna Kałamajka-Krzosek•   
••niedziela•, 10 •stycznia• 2016 11:08•

 

 

Stypendyści Marszałka Województwa Lubelskiego

Aleksandra Małek z klasy VI e. Opiekun- p. Adam Wiechnik.

Nagroda lokalna ANTEK ROKU

Kapituła nagrody lokalnej  Antek Roku- w Kategorii Talent Roku -uznała niebywały talent  artystyczny Aleksandry Małek.

Konkursy  organizowane przez Lubelskiego Kuratora Oświaty

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia, klasa, osiągnięcie, opiekun

Konkurs Ortograficzny

Karolina Graboś, VIe, laureat -  Aneta Sydor-Burda

Konkurs z Języka Angielskiego

Natalia Majkowska kl. VIe, laureat - Iwona Kokoszka

Karolina Graboś kl. VIe, finalistka – Iwona Kokoszka

Historia

Graboś Karolina, VIe, finalistka -J.Kulpa

Brytan Adam, VIc, finalista  - J.Kulpa

Flis Julia,  VIa, finalistka – J.Kulpa,  A.Trytek

Konkursy wojewódzkie

Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” w Rykach

III m-ce i „Brązowy Śpiewający Słowik” Julia Fijałkowska kl. III A – Irena Lasek

Wojewódzkie Mistrzostwa w Tabliczce Mnożenia w Kraśniku

II m-ce w grze „Olimpijczyk” i

III m-ce w grze „Krzyżak” Antoni Rosiński kl. III A – Irena Lasek

„Królowa skakanki” Agata Tyra kl. III A - Irena Lasek

I m-ce w grze „Super Prymus”

Michał Graboś kl. III E

n-el prowadzący E. Czerniak

V Międzywojewódzki Festiwal Piosenki Angielskiej w Zaklikowie

II m-ce Julia Fijałkowska kl. III A – Irena Lasek

XVIII Jesienny Konkurs Recytatorski

Finalistka: Wiktoria Stolarek VI b - Regina Bratkowska

XXXIV Mały Konkurs Recytatorski

Laureat Mateusz Startek III a – Irena Lasek

Kangur matematyczny

W kategorii Maluch – klasy III i IV wynik bardzo dobry uzyskał Piotr Firlej kl. IV ,,c” – Katarzyna Orzeł

W kategorii ,,Beniamin”- klasy V-VI wynik bardzo dobry uzyskali:

Mikołaj Kiszka kl. V ,,e” – Ewa Widomska

Jakub Moskal kl. V ,,a” – Dorota Styk

Konkurs matematyczny ,,Szpak”

Jakub Moskal kl 5a – Dorota Styk

Hubert Kędra kl. 4b – Dorota Styk

Piotr Firlej kl 4c – Katarzyna Orzeł

Udział w Koncercie Galowym Laureatów Wojewódzkich Konkursów i Festiwali

Karol Lenart VI b - Adam Wiechnik

XX Międzywojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

III miejsce Aleksandra Małek VIe - Adam Wiechnik

Konkursy ogólnopolskie

XV Ogólnopolski Festiwal Pieśni – Piosenki Patriotycznej – Ludowej i Tańca Ludowego

I m-ce Julia Fijałkowska kl. III A - Irena Lasek

Finał 20 Konkursu piosenki „Wygraj Sukces” w Tarnobrzegu

Tytuł finalisty Julia Fijałkowska kl. III A - Irena Lasek

„Opatrzność Boża w historii człowieka”

I miejsce – Emilia Kędrak, kl. I B -  s. Łucja Maria Turos

„Jakie znasz zawody?” konkurs fotograficzny

Oktawia Bartoszek kl. Ie, laureat - Anna Żytko

III Ogólnopolski  Konkurs Historyczny "Klio 2014" - POLSKIE SYMBOLE NARODOWE

I m-ce Natalia Król kl. II C – Anna Bielecka

V m-ce Julia Majewska kl. II C - Anna Bielecka

Ogólnopolski Konkurs Historyczny ,,KLIO2014”- Polskie symbole narodowe

I miejsce w kraju, kategoria- praca plastyczna-Natalia Król kl. IIc - Joanna Kulpa , Anna Bielecka

VI miejsce w kraju, kategoria- praca plastyczna  – Julia Majewska,   kl. IIc - Joanna Kulpa, Anna Bielecka

Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny ,,KLIO 2015”

I miejsce w województwie,5 w kraju kategoria- test wiedzy Piotr Firlej kl. IV c - Joanna Kulpa

6 miejsce w kraju,  I miejsce w województwie, kategoria- praca fotograficzna Mikołaj Dyjach, kl. VIc - Joanna Kulpa

Konkurs o Opatrzności Bożej

II miejsce  Kinga Czajka kl. IV e - Joanna Kowal

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Lingua.Plus XXIV Edycja

W klasach IV:
Piotr Firlej IV c, Laureat II stopnia – Agnieszka Serafin
Kasper Pałka IV b, Laureat III stopnia – Monika

Leśniak-Skakuj
Malwina Bielecka IV c, Laureat IV stopnia – Agnieszka

Serafin
Miłosz Zakościelny IV e, Laureat V stopnia – Justyna

Kałamajka-Krzosek
Oskar Chojak IV e, Laureat V stopnia – Justyna

Kałamajka-Krzosek

Anna  Łupina IV b,  Laureat V stopnia – Monika

Leśniak-Skakuj

Magdalena Mazur IV c, Laureat V stopnia – Agnieszka

Serafin

Filip Ponczek IV e, Laureat V stopnia – Justyna

Kałamajka-Krzosek
W klasach V:
Mikołaj Kiszka V e, Laureat I stopnia z wyróżnieniem -

Monika Leśniak-Skakuj
Izabela Strąk V d, Laureat II stopnia – Iwona Kokoszka

Magdalena Rawska V a, Laureat II stopnia – Iwona Kokoszka

Michał Moskal V d, Laureat III stopnia – Iwona Kokoszka

Dominik Blajerski V a, Laureat III stopnia – Iwona Kokoszka

Hanna Kalita V e, Laureat III stopnia – Monika

Leśniak-Skakuj

Julia Małek V c, Laureat III stopnia - Monika Leśniak-Skakuj

Pola Pituch V e, Laureat III stopnia - Monika Leśniak-Skakuj
Julia Drwal V e, Laureat IV stopnia - Monika Leśniak-Skakuj

Michał Flis V e, Laureat IV stopnia - Monika Leśniak-Skakuj

Michał Kaproń V b, Laureat V stopnia - Monika

Leśniak-Skakuj

Anna Podkańska V b, Laureat V stopnia - Monika

Leśniak-Skakuj
Mikołaj Wojtan V c, Laureat V stopnia - Monika

Leśniak-Skakuj
W klasach VI:
Natalia Majkowska VI e, Laureat I stopnia z wyróżnieniem – Iwona Kokoszka

Izabela Łukasik VI b, Laureat I stopnia – Iwona Krzos

Adam Oleszko VI c, Laureat III stopnia – Agnieszka Serafin

Weronika Hołownia VI a, Laureat III stopnia – Iwona Krzos
Karolina Graboś VI e, Laureat IV stopnia – Iwona Kokoszka

Blanka Sawicka VI d, Laureat V stopnia – Justyna

Kałamajka-Krzosek

Bartosz Bartyzel VI a, Laureat V stopnia – Iwona Krzos

XX Ogólnopolski Festiwal Kolęd-Puławy

I miejsce Aleksandra Małek - Adam Wiechnik

Ogólnopolski Festiwal Pieśni-Piosenki Patriotycznej i Tańca Ludowego

II miejsce Aleksandra Małek - Adam Wiechnik

X Ogólnopolski Festiwal Piosenki Majki Jeżowskiej ,,Rytm i melodia-Radom

III miejsce Aleksandra Małek - Adam Wiechnik

IV Festiwal Piosenki Katarzyny Sobczyk ,,O złotą różę małego księcia”-Warszawa

II miejsce Aleksandra Małek - Adam Wiechnik

Osiągnięcia sportowe dziewcząt

Drużynowe sztafetowe biegi przełajowe

Szmidt Aleksandra VIb, Siczek Klaudia VIb. Stolarek Wiktoria VIb, Łukasik Izabela VIb, Dycha Edyta Vc, Woźnica Agata VId, Małek Julia Vc, Serwatka Julia Vc, Cedro Oliwia VIa, IV miejsce w województwie - Sadecka Marzena

Pływanie-sztafety

Wołoszyn Patrycja vib, Szmidt Aleksandra VIb, Łukasik Izabela VIb, Siczek Klaudia VIb, Ożóg Julia IVd, Małek JuliaVc, Mazur Magdalena IVc, Sara Azzini Ve, IX miejsce w województwie – Marzena Sadecka

Badminton

Gorzelewska Karolina VIb, Wołoszyn Patrycja VIb, Podkańska Anna VIb, VII miejsce w województwie – Andrzej Jakubiec

Wojewódzkie indywidualne biegi przełajowe

Siczek Klaudia VIb, IX miejsce w województwie – Marzena Sadecka

Pływanie indywidualne

Aleksandra Szmidt VIb, III miejsce w rejonie, XI miejsce w województwie – Marzena Sadecka

Czwórbój la

Siczek Klaudia VIb, Szmidt Aleksandra VIb, Stolarek Wiktoria VIb, Gorzelewska Karolina VIb, Woźnica Agata VId, IV miejsce w województwie - Marzena Sadecka

Sztafeta szwedzka

Szmidt Aleksandra VIb, Siczek Klaudia VIb. Stanicka Amelia VIb, Peret Klaudia Vb, II miejsce w województwie, XI miejsce w ogólnopolskim finale w Łodzi – Marzena Sadecka

Czwartki lekkoatletyczne

FINAŁ MIEJSKI:

1 miejsce bieg 300 m Siczek Klaudia

1 miejsce skok w dal Siczek Klaudia

1 miejsce rzut piłeczką palantową Karolina Gorzelewska

1 miejsce bieg na 60 Kukla Natalia

1 miejsce rzut piłeczką palantową Kuśmierczyk Julia

1 miejsce bieg 300m Kret Katarzyna

2 miejsce skok wzwyż Kukla Natalia

2 miejsce bieg na 60m. Mazur Magdalena

2 miejsce bieg 300 m Szmidt Aleksandra

2 miejsce bieg 300m Blacha Aleksandra

2 miejsce bieg 600m Małek Julia

3 miejsce skok w dal Szmidt Aleksandra

1 miejsce w punktacji zespołowej szkół rejon Stalowa Wola

XX Ogólnopolski Uliczny Bieg Niepodległości w Stalowej Woli

Klaudia Siczek VIb, I miejsce

Sportowe osiągnięcia chłopców

Sztafetowe biegi przełajowe Lubartów 2014

Hulak Piotr, Kałduś Jakub, Sosnówka Karol, Oleszko Mateusz, Brodowski Paweł, Lenart Karol, Pyć Jakub, Moskal Piotr, Lewandowski Jakub, Szczecki Jacek, V miejsce w województwie – Włodzimierz Kulpa

Wojewódzkie indywidualne biegi przełajowe Adamów 2014

Hulak Piotr, II miejsce, Kałduś Jakub, VI miejsce - Włodzimierz Kulpa

Tenis stołowy indywidualny

Kocudza 2014

Szczecki Jacek, IV miejsce w województwie – Robert Bratkowski

Tenis stołowy drużynowy

Kocudza 2015

Szczecki Jacek, Sosnówka Karol, V miejsce w województwie – Robert Bratkowski

Badminton Zamość 2014

Szczecki Jacek, Hulak Piotr, Zielonka Kacper, VII miejsce w województwie – Andrzej Jakubiec

Mini piłka ręczna Łuków 2015

Moskal Piotr, Hulak Piotr, Kałduś Jakub, Zielonka Kacper, Kufel Łukasz, Szczecki Jacek, Brodowski Paweł, Sosnówka Karol, Szkup Paweł, V miejsce w województwie – Zbigniew Czajkowski

Sztafeta 4x100 Puławy 2015

Hulak Piotr, Brodowski Paweł, Lewandowski Jakub, Powrózek Konrad, Chmiel Krzysztof, III miejsce w województwie – Włodzimierz Kulpa

XVII Ogólnopolskim Festiwalu Piłki Ręcznej Dzieci w Puławach

Kaproń Michał, Jargiło Dariusz, Pyć Jakub, Kotwica Krystian, Kowal Kacper, Łukasiewicz Igor, Oleszko Mateusz, Pasztaleniec Wojciech, Wołoszyn Kamil, Tylus Patryk, Wojciechowski Sebastian, Podpora Patryk, Flis Damian, Fijałkowski Dawid, wicemistrzostwo festiwalu – Zbigniew Czajkowski

Czwartki lekkoatletyczne

FINAŁ MIEJSKI:

Bieg na 60m:

Fijałkowski Dawid, II miejsce, Dominik Kamiński, III miejsce

Bieg na 300m:

Lewandowski Jakub III miejsce, Kotwica Krystian I miejsce, Tylus Patryk III miejsce, Blacha Łukasz I miejsce

Bieg na 300m:

Kałduś Jakub III miejsce, Pyć Jakub I miejsce, Dębski Przemysław I miejsce, Malinowski Jakub II miejsce

Rzut p. palantową:

Tylus Patryk I miejsce, Kotwica Krystian II miejsce, Łukasz Marcin I miejsce, Kras Hubert III miejsce

Skok w dal:

Fijałkowksi Dawid I miejsce, Wojciechowski Sebastian III miejsce, Sajdak Jakub I miejsce

Skok wzwyż:

Flis Damian I miejsce

FINAŁ OGÓLNOPOLSKI:

Rzut p. palantową:

Kotwica Krystian XIII miejsce, Tylus Patryk XV miejsce

Skok wzwyż:

Flis Damian XIV miejsce

Stypendyści Marszałka Województwa Lubelskiego

Aleksandra Małek z klasy VI e. Opiekun- p. Adam Wiechnik.

Nagroda lokalna ANTEK ROKU

Kapituła nagrody lokalnej Antek Roku- w Kategorii Talent Roku -uznała niebywały talent artystyczny Aleksandry Małek.

Konkursy organizowane przez Lubelskiego Kuratora Oświaty

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia, klasa, osiągnięcie, opiekun

Konkurs Ortograficzny

Karolina Graboś, VIe, laureat - Aneta Sydor-Burda

Konkurs z Języka Angielskiego

Natalia Majkowska kl. VIe, laureat - Iwona Kokoszka

Karolina Graboś kl. VIe, finalistka – Iwona Kokoszka

Historia

Graboś Karolina, VIe, finalistka -J.Kulpa

Brytan Adam, VIc, finalista - J.Kulpa

Flis Julia, VIa, finalistka – J.Kulpa, A.Trytek

Konkursy wojewódzkie

Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” w Rykach

III m-ce i „Brązowy Śpiewający Słowik” Julia Fijałkowska kl. III A – Irena Lasek

Wojewódzkie Mistrzostwa w Tabliczce Mnożenia w Kraśniku

II m-ce w grze „Olimpijczyk” i

III m-ce w grze „Krzyżak” Antoni Rosiński kl. III A – Irena Lasek

Królowa skakanki” Agata Tyra kl. III A - Irena Lasek

I m-ce w grze „Super Prymus”

Michał Graboś kl. III E

n-el prowadzący E. Czerniak

V Międzywojewódzki Festiwal Piosenki Angielskiej w Zaklikowie

II m-ce Julia Fijałkowska kl. III A – Irena Lasek

XVIII Jesienny Konkurs Recytatorski

Finalistka: Wiktoria Stolarek VI b - Regina Bratkowska

XXXIV Mały Konkurs Recytatorski

Laureat Mateusz Startek III a – Irena Lasek

Kangur matematyczny

W kategorii Maluch – klasy III i IV wynik bardzo dobry uzyskał Piotr Firlej kl. IV ,,c” – Katarzyna Orzeł

W kategorii ,,Beniamin”- klasy V-VI wynik bardzo dobry uzyskali:

Mikołaj Kiszka kl. V ,,e” – Ewa Widomska

Jakub Moskal kl. V ,,a” – Dorota Styk

Konkurs matematyczny ,,Szpak”

Jakub Moskal kl 5a – Dorota Styk

Hubert Kędra kl. 4b – Dorota Styk

Piotr Firlej kl 4c – Katarzyna Orzeł

Udział w Koncercie Galowym Laureatów Wojewódzkich Konkursów i Festiwali

Karol Lenart VI b - Adam Wiechnik

XX Międzywojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

III miejsce Aleksandra Małek VIe - Adam Wiechnik

Konkursy ogólnopolskie

XV Ogólnopolski Festiwal Pieśni – Piosenki Patriotycznej – Ludowej i Tańca Ludowego

I m-ce Julia Fijałkowska kl. III A - Irena Lasek

Finał 20 Konkursu piosenki „Wygraj Sukces” w Tarnobrzegu

Tytuł finalisty Julia Fijałkowska kl. III A - Irena Lasek

Opatrzność Boża w historii człowieka”

I miejsce – Emilia Kędrak, kl. I B - s. Łucja Maria Turos

Jakie znasz zawody?” konkurs fotograficzny

Oktawia Bartoszek kl. Ie, laureat - Anna Żytko

III Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Klio 2014" - POLSKIE SYMBOLE NARODOWE

I m-ce Natalia Król kl. II C – Anna Bielecka

V m-ce Julia Majewska kl. II C - Anna Bielecka

Ogólnopolski Konkurs Historyczny ,,KLIO2014”- Polskie symbole narodowe

I miejsce w kraju, kategoria- praca plastyczna-Natalia Król kl. IIc - Joanna Kulpa , Anna Bielecka

VI miejsce w kraju, kategoria- praca plastyczna – Julia Majewska, kl. IIc - Joanna Kulpa, Anna Bielecka

Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny ,,KLIO 2015”

I miejsce w województwie,5 w kraju kategoria- test wiedzy Piotr Firlej kl. IV c - Joanna Kulpa

6 miejsce w kraju, I miejsce w województwie, kategoria- praca fotograficzna Mikołaj Dyjach, kl. VIc - Joanna Kulpa

Konkurs o Opatrzności Bożej

II miejsce Kinga Czajka kl. IV e - Joanna Kowal

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Lingua.Plus XXIV Edycja

W klasach IV:
Piotr Firlej IV c, Laureat II stopnia – Agnieszka Serafin
Kasper Pałka IV b, Laureat III stopnia – Monika

Leśniak-Skakuj
Malwina Bielecka IV c, Laureat IV stopnia – Agnieszka

Serafin
Miłosz Zakościelny IV e, Laureat V stopnia – Justyna

Kałamajka-Krzosek
Oskar Chojak IV e, Laureat V stopnia – Justyna

Kałamajka-Krzosek

Anna Łupina IV b, Laureat V stopnia – Monika

Leśniak-Skakuj

Magdalena Mazur IV c, Laureat V stopnia – Agnieszka

Serafin

Filip Ponczek IV e, Laureat V stopnia – Justyna

Kałamajka-Krzosek
W klasach V:
Mikołaj Kiszka V e, Laureat I stopnia z wyróżnieniem -

Monika Leśniak-Skakuj
Izabela Strąk V d, Laureat II stopnia – Iwona Kokoszka

Magdalena Rawska V a, Laureat II stopnia – Iwona Kokoszka

Michał Moskal V d, Laureat III stopnia – Iwona Kokoszka

Dominik Blajerski V a, Laureat III stopnia – Iwona Kokoszka

Hanna Kalita V e, Laureat III stopnia – Monika

Leśniak-Skakuj

Julia Małek V c, Laureat III stopnia - Monika Leśniak-Skakuj

Pola Pituch V e, Laureat III stopnia - Monika Leśniak-Skakuj
Julia Drwal V e, Laureat IV stopnia - Monika Leśniak-Skakuj

Michał Flis V e, Laureat IV stopnia - Monika Leśniak-Skakuj

Michał Kaproń V b, Laureat V stopnia - Monika

Leśniak-Skakuj

Anna Podkańska V b, Laureat V stopnia - Monika

Leśniak-Skakuj
Mikołaj Wojtan V c, Laureat V stopnia - Monika

Leśniak-Skakuj
W klasach VI:
Natalia Majkowska VI e, Laureat I stopnia z wyróżnieniem – Iwona Kokoszka

Izabela Łukasik VI b, Laureat I stopnia – Iwona Krzos

Adam Oleszko VI c, Laureat III stopnia – Agnieszka Serafin

Weronika Hołownia VI a, Laureat III stopnia – Iwona Krzos
Karolina Graboś VI e, Laureat IV stopnia – Iwona Kokoszka

Blanka Sawicka VI d, Laureat V stopnia – Justyna

Kałamajka-Krzosek

Bartosz Bartyzel VI a, Laureat V stopnia – Iwona Krzos

XX Ogólnopolski Festiwal Kolęd-Puławy

I miejsce Aleksandra Małek - Adam Wiechnik

Ogólnopolski Festiwal Pieśni-Piosenki Patriotycznej i Tańca Ludowego

II miejsce Aleksandra Małek - Adam Wiechnik

X Ogólnopolski Festiwal Piosenki Majki Jeżowskiej ,,Rytm i melodia-Radom

III miejsce Aleksandra Małek - Adam Wiechnik

IV Festiwal Piosenki Katarzyny Sobczyk ,,O złotą różę małego księcia”-Warszawa

II miejsce Aleksandra Małek - Adam Wiechnik

Osiągnięcia sportowe dziewcząt

Drużynowe sztafetowe biegi przełajowe

Szmidt Aleksandra VIb, Siczek Klaudia VIb. Stolarek Wiktoria VIb, Łukasik Izabela VIb, Dycha Edyta Vc, Woźnica Agata VId, Małek Julia Vc, Serwatka Julia Vc, Cedro Oliwia VIa, IV miejsce w województwie - Sadecka Marzena

Pływanie-sztafety

Wołoszyn Patrycja vib, Szmidt Aleksandra VIb, Łukasik Izabela VIb, Siczek Klaudia VIb, Ożóg Julia IVd, Małek JuliaVc, Mazur Magdalena IVc, Sara Azzini Ve, IX miejsce w województwie – Marzena Sadecka

Badminton

Gorzelewska Karolina VIb, Wołoszyn Patrycja VIb, Podkańska Anna VIb, VII miejsce w województwie – Andrzej Jakubiec

Wojewódzkie indywidualne biegi przełajowe

Siczek Klaudia VIb, IX miejsce w województwie – Marzena Sadecka

Pływanie indywidualne

Aleksandra Szmidt VIb, III miejsce w rejonie, XI miejsce w województwie – Marzena Sadecka

Czwórbój la

Siczek Klaudia VIb, Szmidt Aleksandra VIb, Stolarek Wiktoria VIb, Gorzelewska Karolina VIb, Woźnica Agata VId, IV miejsce w województwie - Marzena Sadecka

Sztafeta szwedzka

Szmidt Aleksandra VIb, Siczek Klaudia VIb. Stanicka Amelia VIb, Peret Klaudia Vb, II miejsce w województwie, XI miejsce w ogólnopolskim finale w Łodzi – Marzena Sadecka

Czwartki lekkoatletyczne

FINAŁ MIEJSKI:

1 miejsce bieg 300 m Siczek Klaudia

1 miejsce skok w dal Siczek Klaudia

1 miejsce rzut piłeczką palantową Karolina Gorzelewska

1 miejsce bieg na 60 Kukla Natalia

1 miejsce rzut piłeczką palantową Kuśmierczyk Julia

1 miejsce bieg 300m Kret Katarzyna

2 miejsce skok wzwyż Kukla Natalia

2 miejsce bieg na 60m. Mazur Magdalena

2 miejsce bieg 300 m Szmidt Aleksandra

2 miejsce bieg 300m Blacha Aleksandra

2 miejsce bieg 600m Małek Julia

3 miejsce skok w dal Szmidt Aleksandra

1 miejsce w punktacji zespołowej szkół rejon Stalowa Wola

XX Ogólnopolski Uliczny Bieg Niepodległości w Stalowej Woli

Klaudia Siczek VIb, I miejsce

Sportowe osiągnięcia chłopców

Sztafetowe biegi przełajowe Lubartów 2014

Hulak Piotr, Kałduś Jakub, Sosnówka Karol, Oleszko Mateusz, Brodowski Paweł, Lenart Karol, Pyć Jakub, Moskal Piotr, Lewandowski Jakub, Szczecki Jacek, V miejsce w województwie – Włodzimierz Kulpa

Wojewódzkie indywidualne biegi przełajowe Adamów 2014

Hulak Piotr, II miejsce, Kałduś Jakub, VI miejsce - Włodzimierz Kulpa

Tenis stołowy indywidualny

Kocudza 2014

Szczecki Jacek, IV miejsce w województwie – Robert Bratkowski

Tenis stołowy drużynowy

Kocudza 2015

Szczecki Jacek, Sosnówka Karol, V miejsce w województwie – Robert Bratkowski

Badminton Zamość 2014

Szczecki Jacek, Hulak Piotr, Zielonka Kacper, VII miejsce w województwie – Andrzej Jakubiec

Mini piłka ręczna Łuków 2015

Moskal Piotr, Hulak Piotr, Kałduś Jakub, Zielonka Kacper, Kufel Łukasz, Szczecki Jacek, Brodowski Paweł, Sosnówka Karol, Szkup Paweł, V miejsce w województwie – Zbigniew Czajkowski

Sztafeta 4x100 Puławy 2015

Hulak Piotr, Brodowski Paweł, Lewandowski Jakub, Powrózek Konrad, Chmiel Krzysztof, III miejsce w województwie – Włodzimierz Kulpa

XVII Ogólnopolskim Festiwalu Piłki Ręcznej Dzieci w Puławach

Kaproń Michał, Jargiło Dariusz, Pyć Jakub, Kotwica Krystian, Kowal Kacper, Łukasiewicz Igor, Oleszko Mateusz, Pasztaleniec Wojciech, Wołoszyn Kamil, Tylus Patryk, Wojciechowski Sebastian, Podpora Patryk, Flis Damian, Fijałkowski Dawid, wicemistrzostwo festiwalu – Zbigniew Czajkowski

Czwartki lekkoatletyczne

FINAŁ MIEJSKI:

Bieg na 60m:

Fijałkowski Dawid, II miejsce, Dominik Kamiński, III miejsce

Bieg na 300m:

Lewandowski Jakub III miejsce, Kotwica Krystian I miejsce, Tylus Patryk III miejsce, Blacha Łukasz I miejsce

Bieg na 300m:

Kałduś Jakub III miejsce, Pyć Jakub I miejsce, Dębski Przemysław I miejsce, Malinowski Jakub II miejsce

Rzut p. palantową:

Tylus Patryk I miejsce, Kotwica Krystian II miejsce, Łukasz Marcin I miejsce, Kras Hubert III miejsce

Skok w dal:

Fijałkowksi Dawid I miejsce, Wojciechowski Sebastian III miejsce, Sajdak Jakub I miejsce

Skok wzwyż:

Flis Damian I miejsce

FINAŁ OGÓLNOPOLSKI:

Rzut p. palantową:

Kotwica Krystian XIII miejsce, Tylus Patryk XV miejsce

Skok wzwyż:

Flis Damian XIV miejsce

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE
•Poprawiony: ••niedziela•, 10 •stycznia• 2016 11:08••